תוכניות בהקמה

מאירים את השמחה בעיניים: נופשוני קיץ וימי פגרא

לראות את השמחה בעיניים, החיוך המאיר את הפנים. ימים של שמחה והנאה כשהשיא הוא קמפ במיוחד- חווית קיץ אטרקטיבית לילדים ובוגרים מיוחדים. שבועיים ימים, מאות ילדים ובוגרים עם מוגבלויות שונות, מאות מתנדבים ומתנדבות, אלפי רגעים של חיוך ושמחה המאפשרים להורים מעט מנוחה והתאווררות, ויכולת לצאת לנופש עם שאר בני המשפחה.

למען הילדים והמשפחות הקורסות תחת הנטל, אנו רוצים להרחיב את הפעילות ולגייס עוד תוכניות, אמנים, והפעלות כבר לקראת חול המועד וימי הפגרא של השנה החדשה.

נותנים מרחב גם כשקשה: מרכז תעסוקה לבוגרים עם C.P

השנה פתחנו קבוצה ראשונה ל –  9 נערים   עם נכות סי פי קשה. אנו עובדים אתם ברמה של פרויקט אישי  כל אחד לפי רמתו הקוגנטיבית ויכולותיו הפיזיים. אנו זקוקים למערכות ממוחשבות מתוחכמות וכן ציוד היקפי טכנולוגי שייתן  את המענה האינדיבידואלי לכל חניך בהתאם למסוגלותו הפיזית והמנטאלית.

מרחיבים אופקים: מכללה לחיים

אנו מאמינים שגם אנשים עם מוגבלות שכלית רוצים להתפתח, ללמוד ולהתקדם בחיים. המכללה פועלת מזה שלוש שנים בשיתוף פעולה עם בית איזי שפירא ומכללת בית וגן.  לקראת השנה החדשה יצרנו שיתופי פעולה  עם בתי ספר, מכללות, ומכונים מקצועיים  נוספים כמו   'לומדה', 'אומן', אספקלריה" ועוד, ליצירת מכללה קהילתית (קבוצת לימוד משולבת של אנשים עם מוגבלות ותלמידים רגילים). כשהמטרה לאפשר להם צמיחה אישית, פיתוח יכולות קוגניטיביות, העשרת ידע, קידום מקצועי, ושילוב קהילתי מקסימאלי.

אנו זקוקים לתרומות עבור  התשלום למורים וסבסוד הקורסים במגמות תקשורת חזותית, מחשבים, תרפיה באומנות, צילום, משרדאות ,מחסנאות ממחשבת , אומנות המזון, ספרנות ועוד,

מספקים את צרכי הרוח והנשמה: כולל מיוחד

במסגרת התעסוקה קיים מזה שנתיים מסגרת של שיעורי תורה לבוגרים עם פיגור קל בעלי רקע תורני. בגלל הדרישה הבלתי פוסקת , נערכנו להרחבת המסגרת ואנו בונים תשתית לכולל תורני מסודר ומערך ענף של לימודי קודש לכ- 40 תלמידים בוגרים. תרומתך תאפשר לנו לחזק ולקיים את הכולל המיוחד הזה.

מחבקים גם את מי שלא יודע להשיב חיבוק: בית חם לילדים אוטיסטים

בית חם לילדים צעירים נפתחת בעקבות דרישה גבוהה מצד הקהילה. המצוקה הקשה בה חיות משפחות המגדלות ילד עם אוטיזם, חלקם משפחות במצוקה החיות מתחת לקו העוני עולה עד לשמיים.  למרות העלויות הגבוהות פתחנו עבורם מסגרת אישית חמה ותומכת. תרומתך ומעורבותך תאפשר זאת ונוכל לפתוח דירה נוספת גם עבור 6 בנות המחכות גם הן להיכנס להוסטל.