ברכת שר התורה מרן ר' חיים קנייבסקי שליט"א להצלחת מיזם "דירה תמורת דירה"

הרב חיים פרקל, יו"ר ומייסד עלי שיח עלה למעונו של שר התורה לקבלת ברכה להצלחת קמפיין "דירה תמורת דירה"

כמי שלא זזה ידו מידי גדולי ישראל וכל צעד שעושה בעמותות "עלי שיח" ו"מגן אברהם" שבראשותו הוא בעצתם של חכמי התורה, עלה גם הפעם הרב פרקל לביתו של שר התורה, הרב חיים קנייבסקי שליט"א להתברך ולשמוע כיצד דעת תורה מתבוננת על אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים.

הרב קנייבסקי מכיר את פעילות עלי שיח מקרוב, וממליץ לכל מי שנכנס אליו להתייעצות לשלוח את ילדיו דווקא לבתים של עלי שיח "ששם דואגים לרווחתם ולהצלחתם בגוף ובנפש".

הפעם חרג הרב קנייבסקי ממנהגו לתת תשובותיו בקיצור והאריך בדבריו מתוך חיבה יתירה וחשיבותה הרבה של פעילות עמותת עלי שיח עבור אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם.

במכתב המלצה שכתב הביע הרב קנייבסקי את תמיכתו המובהקת בארגון ובפעילותו ויצא בקריאה יוצאת דופן  אל הציבור לסייע בכל כוחו להצלחת הארגון שרואה בפעילותה חסד מתוך מסירות נפש.

מדבריו:

"המפורסמות אינן צריכות ראיה, פעולתם של אנשי אמת ראשי "עלי שיח" העושים באמונה ובמסי"נ של ממש למען נשמות טהורות וקדושות נערים ונערות עם צרכים מיוחדים"

הרב הוסיף ברכה מיוחדת לתורמים: "עתה כאשר נתעוררו לפעול ולצאת בהתרמה ששכרה בצידה למסייעים בהצלה הכרחית זו, בוודאי חוב פשוט הוא שיראה כל אחד ליקח בזה חלק כפי יכולתו ובס"ד יזכו בזה שלא ישמע בביתם קול צווחה ויראו כל צאצאיהם בריאים ושלמים ברוחניות וגשמיות"