דירה חדשה ומאובזרת בציוד חדשני נפתחה עבור אגף האוטיזם בשכונת רמת שרת בירושלים

השבוע נפתחה דירה חדשה של ארגון "עלי שיח" בירושלים – המיועדת לילדים עם אוטיזם. הדירה מאובזרת בציוד החדשני ביותר המיועד לאנשים עם מוגבלויות. הדירה שנפתחה בשכונת רמת שרת בעיר, תהיה חלק ממערך הדיור הוותיק לילדים ובוגרים עם אוטיזם של "עלי שיח", המונה קרוב ל100 אנשים, ותשרת דיירים חדשים עם אוטיזם שהמתינו ליציאה לחיים בקהילה. במקביל, […]

השבוע נפתחה דירה חדשה של ארגון "עלי שיח" בירושלים – המיועדת לילדים עם אוטיזם. הדירה מאובזרת בציוד החדשני ביותר המיועד לאנשים עם מוגבלויות. הדירה שנפתחה בשכונת רמת שרת בעיר, תהיה חלק ממערך הדיור הוותיק לילדים ובוגרים עם אוטיזם של "עלי שיח", המונה קרוב ל100 אנשים, ותשרת דיירים חדשים עם אוטיזם שהמתינו ליציאה לחיים בקהילה. במקביל, תעניק הדירה הקלה משמעותית לבני משפחותיהם של הדיירים החדשים.
הרב חיים פרקל, מייסד ומנכ"ל "עלי שיח": "אני רוצה לברך את הדיירים החדשים על הצטרפותם למשפחת "עלי שיח". אני שמח על כל דירה חדשה בקהילה שאנו זוכים לפתוח למען האוכלוסייה המיוחדת. מיום הקמת הארגון הקפדנו על שילוב מקסימלי בחברה של אנשים עם מוגבלויות, ולכן אין ספק שדיור בקרב הקהילה מגשים את היעד באופן שלם וראוי.