עלי שיח כובשת את האלפים הצרפתים!

השבוע יצאו מטעם "עלי שיח", זו השנה השנייה, שלושים מדיירות הארגון עם צרכים מיוחדים לחופשת סקי במלון   CLUB J HOTEL  הממוקם באלפים הצרפתיים (דרום צרפת).

הטיול הוא הגשמת חלומן של הצעירות המיוחדות שציפו לכך זמן רב והתאפשר בסיועו של ידיד הארגון, איש העסקים והפילנטרופ מר מרסל ופביאן גוטליב, ובתרומתם האדיבה של בעלי המלון מר Stéphane   והגברת Nathalie  MAMOU. הקבוצה מורכבת מדיירות הבתים החמים של "עלי שיח" הפזורים ברחבי העיר ירושלים.

מהצוות המקצועי המלווה את הקבוצה נמסר כי הצעירות המיוחדות התרגשו מאוד כשלראשונה בחייהן השתתפו בחוויית הטיסה שבסופה הגיעו לחופשת הסקי, במסגרתה הן לומדות ממדריכי האתר כיצד לגלוש על השלג וזוכות לשלל חוויות ופעילויות חברתיות.

הגב' גיטה מונדרי מנהלת אגף הדיור ב"עלי שיח" מסבירה: מעבר להנאה הגדולה הכרוכה בחופשת סקי, הפעילות הזו הנה חלק ממאמצי הארגון להעצים את הצעירות, ללמד אותן עצמאות אישית ולהקנות להן מיומנויות חברתיות המסייעות לנו לשלבם בקרב הקהילה בכל דרך אפשרית.

הרב חיים פרקל, מייסד ומנכ"ל "עלי שיח": אני רוצה להודות מעומק הלב לבעלי המלון, מר Stéphane והגברת Nathalie  MAMOU, על האירוח הנפלא כיד המלך הממתין לדיירי הארגון, ועל רגישותם יוצאת הדופן כלפי המשלחת המיוחדת שלנו בכל שנה מחדש, ובמיוחד למרסל ופביאן גוטליב על המתנה הנפלאה לדיירי עלי שיח ועל תמיכתם המתמשכת בצעירי ובוגרי הארגון. מניסיון העבר, אין לי ספק שאת החוויות הרבות שצוברות בימים אלו חברות הקבוצה, הן יזכרו לשנים רבות. זו הרגשה נפלאה לדעת שנתברכנו בשותפים שכאלו המאמינים בארגון ומטרותיו, ומסייעים לנו להבטיח את עתידם של כל כך הרבה אנשים עם צרכים מיוחדים.