מזל טוב! בית חדש בעלי שיח

באירוע חגיגי ומרגש, נחנך השבוע בית חדש של "עלי שיח" ברחוב אגסי בשכונת הר נוף – ירושלים.

הבית מצטרף אל עשרות בתים נוספים הפועלים במסגרת מערכי הדיור של הארגון בירושלים, הנחלקים לאגפי מוגבלות שכלית התפתחותית, שיקום ואוטיזם.

הדירה – רחבת הידיים, שופצה ועוצבה בקונספט מיוחד  שהותאם לבנות המתגוררות בה, שהנן עם מוגבלות שכלית – התפתחותית בגילאי 20 +.

בטקס חנוכת הבית השתתפו נציגת קרן שלם – הגב' מיקי כהן, מפקחת אזורית במשרד הרווחה – הגב' מיראל חוראני, ומנהלת מדור שיקום בעירית ירושלים – הגב' שרית רחמים.

כמו"כ השתתפו בני המשפחות של הדיירות, ההנהלה, צוות הארגון המקצועי, והחשובות מכל – הדיירות המיוחדות שזכו לקבל בית חדש לחיים.

באי האירוע התרגשו במיוחד לקבל את פניהם של מטי ויואל אליצור – הוריה של  רחלי ז"ל שהייתה אחת מדיירות הבית וכעת הוא קרוי על שמה.

כיבדה בנוכחותה הגב' יפה דרעי שהגיעה לסיור בדירה החדשה והביעה את התרגשותה לנוכח העשייה והחזון.

מייסד ויו"ר הארגון, הרב חיים פרקל הודה בחום לנציגי משרד הרווחה ולקרן שלם, אשר העניקו את הסכום הדרוש לשיפוצים וליוו את התהליך כולו מקרוב, ואמר כי "הרמה הגבוהה מאוד של הדירה משקפת עבודה רבה ושיא חדש ומרגש של שיתוף פעולה איכותי בין כל הגופים למען האוכלוסייה המיוחדת". "כעת" הוסיף הר' פרקל "יוכלו כולם להגיע, להתרשם וללמוד עד כמה רחוק אנו כחברה צריכים ללכת למען אנשים עם צרכים מיוחדים. הכי רחוק שניתן".

IMG_6693 IMG_6694 IMG_6750