ראש מערך פאג"י וסמנכ"ל הבינלאומי בסיור מרגש ב"עלי שיח"

בדרך כלל אנחנו נלחצים כשמגיע טלפון מהבנק, תארו לכם מה קורה כשראש מערך פאגי מחליט לקטוע את סדר יומו העמוס ומגיע לביקור.

זה בדיוק מה שקרה השבוע לעובדים המיוחדים במרכז התעסוקה של "עלי שיח" בירושלים, עת ראש מערך פאג"י מר ינון שויקה הגיע לביקור מחמם לב ומפרגן במיוחד, יחד עם הרב חיים זילברברג – מנהל סניף פאג"י רב שפע.

את הביקור בקומפלקס רחב הידיים הוביל הרב חיים פרקל – מייסד ומנכ"ל "עלי שיח", במהלכו התנסה מר שוויקה בפס הייצור האמנותי, אריזת ממתקים ועוד. מה רבה הייתה הפתעתם והתרגשותם של העובדים המיוחדים לגלות מיהו ה"עובד החדש" שהגיע לסייע להם בפס הייצור. מר שוויקה הפגין רגישות והתעכב אצל כמה מהעובדים עם הצרכים המיוחדים והקדיש להם זמן, התעניין בשלומם וביקש מהצוות המקצועי הסברים על אופי העבודה והמעטפת התמיכתית במרכז התעסוקה.

לקראת תום הביקור המיוחד, ברך מר שוויקה את כל העוסקים במלאכת הקודש והוסיף כי הוא "ממליץ לעוד מנהלים, ובכלל לעובדים במשק להגיע לסיור במרכז התעסוקה של "עלי שיח" כדי ללמוד מקרוב על פעילותם של המתנדבים והעוסקים במלאכת הקודש של הארגון".

בתום הסיור ברך מר שוויקה  את מייסד ומנכ"ל "עלי שיח" – הרב חיים פרקל – בבריאות ואריכות ימים כדי שיצליח "להמשיך ולקדם בהצלחה את מפעל החסד העצום שמדי שנה מיטיב  עם חייהם של אלפים ומאפשר להם חיים נורמטיביים ובריאים".